KONTRAKTY - PRZEGLĄD WSTĘPNY

Dobre kontrakty tworzą dobrych przyjaciół

Clara pacta, boni amici

Czy świadczysz usługi w oparciu o regularne opłaty? Czy umożliwiasz klientom korzystanie z różnych rodzajów rabatów? Czy masz usługi związane z wykonawcami? Moduł Kontrakty wprowadza porządek i precyzję do tej złożoności. Jasno określone zasady współpracy, brak przykrych niespodzianek dla klientów. Oto warunki konieczne, aby Twój budżet był w dobrej kondycji…

Prehľadný zoznam všetkých zmlúv

Różnica tkwi w szczegółach

Brakująca pozycja, błędny zapis, niejasne sformułowania. Każdy drobiazg w kontrakcie może zmienić udaną transakcję w fiasko. CDESK rozwiązuje kontrakty w taki sposób, że choć nie zagwarantuje Ci nieomylności, to znacznie je ułatwi.

Kluczem jest swoboda w zakresie parametrów, jakie mogą zawierać kontrakty. Dla każdego klienta można zdefiniować specyficzne zasady umowne, np. kary umowne. Powiązanie z  Bazą Konfiguracji i Cennikami przyspiesza pracę i pomaga uniknąć błędów.

Automatyczne rozliczanie

Rozliczanie kontraktów jest kluczowym elementem dla Twojego przepływu środków pieniężnych. Znacząco pomoże Ci w tym fakt, że CDESK jest w stanie automatycznie rozliczać kontrakty. Ty tylko ustalasz czas i metodę. Proste.

Automatické účtovanie zmlúv je povoleným dopingom pre Váš cash-flow.