Na stiahnutie - CDESK
 

DOWNLOADSNajnowsze wersje
do pobrania

Plik instalacyjny serwera CDESK/CM

Pobierz pakiet instalacyjny serwera CDESK/CM, który możesz zainstalować samodzielnie.

Outlook plugin verzia 3.0.59.3

CDESK Outlook Plugin pozwala na tworzenie wniosków, zadań i postów dyskusyjnych bezpośrednio z poczty w Microsoft Outlook Plugin.

Model przykładowy Power BI

Połącz się z CDESK przez API i twórz raporty za pomocą Microsoft Power BI. Można je łatwo stworzyć w oparciu o ogólnodostępny model .pbix, w którym znajdziemy szereg przykładowych wykresów i przygotowanych wcześniej danych do wyświetlenia.

Opis API

CDESK zawiera komponenty, które pośredniczą w połączeniu z innymi usługami programowymi i w ten sposób odpowiednio rozszerzają jego funkcjonalność – od podstawowych usług systemowych do uwierzytelniania dostępu po połączenie z aplikacjami.

Instrukcja Easyclick

Odkryj najszybszy i najwygodniejszy sposób zgłaszania wniosków, a następnie zdalnego łączenia się z komputerem klienta bezpośrednio z poziomu wniosku.

Aplikacje mobilne

Dzięki aplikacji mobilnej swoje dane masz zawsze przy sobie. Tę możliwość szczególnie docenią osoby pracujące w terenie. Aplikacja mobilna pomoże Ci w wykonywaniu i rejestracji pracy, ponieważ dostęp do niezbędnych informacji uzyskasz bezpośrednio na swoim smartfonie lub tablecie.