DOWNLOADSNajnowsze wersje
do pobrania

CDESK Desktop aplikacja 3.1.384.0

Wypróbuj wyjątkowe funkcje nowego klienta CDESK Desktop. Ciężko pracujemy nad dokumentacją i dopracowaniem drobiazgów, z którymi możesz się zetknąć podczas testów, będą one aktualizowane na bieżąco.

Aplikacje mobilne

Dzięki aplikacji mobilnej swoje dane masz zawsze przy sobie. Tę możliwość szczególnie docenią osoby pracujące w terenie. Aplikacja mobilna pomoże Ci w wykonywaniu i rejestracji pracy, ponieważ dostęp do niezbędnych informacji uzyskasz bezpośrednio na swoim smartfonie lub tablecie.

Outlook plugin 3.1.91.0

CDESK Outlook Plugin pozwala na tworzenie wniosków, zadań i postów dyskusyjnych bezpośrednio z poczty w Microsoft Outlook Plugin.

Model przykładowy Power BI

Połącz się z CDESK przez API i twórz raporty za pomocą Microsoft Power BI. Można je łatwo stworzyć w oparciu o ogólnodostępny model .pbix, w którym znajdziemy szereg przykładowych wykresów i przygotowanych wcześniej danych do wyświetlenia.

Model głównego poziomu zawiera: Wnioski, SLA, Realizacje, CMDB
Model małego biznesu zawiera: Poziom główny + Zamówienia, Zadania i Oferty z powiązaniem na Zamówienia

Opis API

CDESK zawiera komponenty, które pośredniczą w połączeniu z innymi usługami programowymi i w ten sposób odpowiednio rozszerzają jego funkcjonalność – od podstawowych usług systemowych do uwierzytelniania dostępu po połączenie z aplikacjami.

Instrukcja Easyclick

Odkryj najszybszy i najwygodniejszy sposób zgłaszania wniosków, a następnie zdalnego łączenia się z komputerem klienta bezpośrednio z poziomu wniosku.

Plik instalacyjny serwera CDESK/CM

Pobierz pakiet instalacyjny serwera CDESK/CM, który możesz zainstalować samodzielnie.