Co znajdziesz w CDESK w tym roku

22. marca 2023

Zajrzyj do naszego laboratorium rozwojowego

Na ten rok przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które będą przyjazne dla Ciebie i Twoich klientów. Nasze „wirtualne firmowe laboratorium” pracuje przez całą dobę. Właściwie zawsze, gdy nasi pracownicy chcą skonfigurować, ulepszyć lub w inny sposób uzupełnić CDESK. Mamy dla Ciebie naprawdę wiele do zaoferowania.

 

Są to rozwiązania, które są:

bardziej przejrzyste, bardziej interaktywne, efektywniejsze, szybsze, bardziej kompleksowe

 

Przejrzysta prezentacja wniosków w formie tablicy Kanban

Widok przedstawia graficzną prezentację statusów wniosków w tabeli. W związku z tym będziesz mógł łatwiej pracować z wnioskami, przechodząc między ich statusami. Chcemy udostępnić tę funkcjonalność już wkrótce.

Kanban tabuľa
Obraz: Tablica Kanban

 

Rozwiązanie:

bardziej przejrzyste, efektywniejsze, szybsze

 

Kompleksowe przeprojektowanie wyświetlania wniosków

Czeka na Ciebie przyjemna interaktywna praca z wnioskami, bezpośrednio na liście wniosków, w nowym, dwuwierszowym wyświetlaczu. Lista będzie bardziej przejrzysta, a kontrola wniosku będzie działać bezpośrednio z tej listy, oszczędzając czas i liczbę kliknięć. Idąc dalej, pojawi się dokładne wyświetlanie liczby wniosków pod danym filtrem. Przykładowo, konkretny pracownik będzie wiedział, ile pracy mu przeminęło, dodatkowo jego szef również będzie mógł to bardzo czytelnie zobaczyć. Firma może również sprawdzić, ile ma wniosków od swojego klienta. Przygotowujemy wiele innych sposobów pracy w tym widoku.

Nový zoznam požiadaviek
Obraz: Nowa lista wymagań

 

Rozwiązanie:

interaktywne, przejrzyste, możliwość szybkiej reakcji

 

Aplikacja mobilna dla klienta

Aplikacja mobilna, dzięki której Ty i Twoi klienci mogą w łatwy i przejrzysty sposób składać wnioski. Do tej pory aplikacja mobilna była dostępna przede wszystkim dla rozwiązujących CDESK. Dla użytkowników jest to przyjazna, nowoczesna i bardzo prosta opcja ułatwiająca i zabezpieczająca dostęp do CDESK. Aplikację mobilną klienta będzie można odpłatnie dostosować tak, aby była postrzegana jako aplikacja własna firmy.

Pripravovaná mobilná aplikácia
Obraz: Nadchodząca aplikacja mobilna

 

Rozwiązanie:

responsywne, przejrzyste, proste, szybsze, dostępne

 

Ekonomiczny zakres projektów i ich poszczególnych etapów

Masz do czynienia z projektami i nie wiesz jak je skutecznie wycenić? Ta funkcjonalność CDESK pozwala śledzić ekonomię każdej fazy projektu. W określonym czasie i na określonym etapie klient posiada informacje ekonomiczne o finansowym stanie prac, finansach, efektywności wydatkowanych środków. W ten sposób za pomocą prostych czynności można kontrolować realizację projektów i ich ekonomiczny zwrot.

Projektová zákazka
Obraz: Zamówienie projektu

 

Rozwiązanie:

efektywne, konkretne, kompleksowe

 

Mamy dla Was wiele w zanadrzu, ale nie ujawniliśmy wszystkiego. Mamy w planach jeszcze kilka „odkryć”. Inne będą się ujawniać w miarę systematycznej pracy. Największą inspiracją do ciągłego podążania w kierunku dobrych i skutecznych rozwiązań jesteście Wy, nasi klienci.

Obserwuj naszą stronę internetową, media społecznościowe i newsletter, aby być na bieżąco.